ArabicEnglishTurkish

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027 Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027 - ABF027

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027
Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

2990 TL3490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 1990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 3 Taksit

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi

Medikal sektöründe aradığınız web sitesi hizmetini, ihtiyacınız olan tüm özelliklerle sunuyoruz. Doktor Web Sitesi’nde kliniğinize dair tüm detayları profesyonel bir altyapıyla paylaşabilirsiniz. Uyguladığınız sayısız tedavi ve hakkınızdaki tüm kurumsal kimliği ayrı ayrı ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. Siteniz içerisinde sınırsız resim ve slayt  ekleyerek dilerseniz kliniğinizin fiziki imkânlarını sergileyebileceğiniz bir galeri hazırlamanız ya da tüm tedavilerinizi içerikler haline getirerek paylaşmanız mümkün. Sizler için hazırladığımız temayı bu şekilde özelleştirebilirsiniz. Tema içerisinde  kendi marka renginizi kullanabilmeniz için +1 rengi ücretsiz olarak ekliyoruz. Tüm bu değişiklikleri bir başkasına ihtiyaç duymadan yapabilmeniz için Doktor Web Sitesi’ni modüler hale getirdik. SSL sertifikalı ve kaliteli hosting hizmeti ile güvenli ve hızlı bir web sitesidir. Full mobil uyumlu Doktor Web Sitesi kullanıcılar tarafından mobil cihazlardan kolaylıkla erişilebilir. Abaküs Yazılım farkıyla kullanışlı bir web sitesine uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Doktor Web Sitesi - Medikal Web Sitesi 027 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Hakkımızda Bölümü :
Var
Tedavilerimiz Bölümü :
Var
Uzmanlıklarımız Bölümü :
Var
Ekibimiz Bölümü :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
İletişim Formu :
Var
Modüler Yapı :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
Yorumlar Bölümü :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var
Online Randevu Formu :
Var
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
doktor web sitesi medikal web sitesi göz doktoru web sitesi psikolog web sitesi cerrah web sitesi estetik cerrah web sitesi psikiyatrist web sitesi kbb uzmanı web sitesi tabip web sitesi hekim web sitesi doktor seo medikal seo doktor mobil web sitesi mobil uyumlu web sitesi diyetisyen web sitesi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım