ArabicEnglishTurkish

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041 Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041 - ABF041

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041
Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

2990 TL3490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 1990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 3 Taksit

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041;

Sitenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, güçlü SEO altyapısı sayesinde kolaylıkla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041, Full Mobil Uyumlu olup bütün cihazlarda tam uyumla çalışmaktadır. Sitedeki tüm özellikler modülerdir ve yönetim panelinizden kolaylıkla istediğiniz özelliği aktif veya pasif yapabilirsiniz. Tüm özellikleri görmek için teknik özellikler kısmına da bakmanızı öneririz.

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041;

One Page - Tek Sayfa Web Sitesidir, Yönetim Panelinizden sitenizdeki tüm resim ve yazıları istediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041, Kullanımı içerik doldurması kolay olan bir site olduğu gibi aynı zamanda Firma Web Sitesi , olarak ta kullanılabilir.

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 041 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Hakkımızda Bölümü :
Var
Hizmetlerimiz Bölümü :
Var
Projelerimiz Bölümü :
Var
Ekibimiz Bölümü :
Var
Yorumlar Bölümü :
Var
WhatsApp Modülü :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
İletişim Formu :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
firma web sitesi kurumsal web sitesi şirket web sitesi danışmanlık web sitesi fabrika web sitesi sigorta firması web sitesi mimarlık web sitesi inşaat firması web sitesi teknik servis web sitesi oto tamir web sitesi hizmet web sitesi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım