ArabicEnglishTurkish

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031 Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031 - ABF031

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031
Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

2990 TL3490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 1990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 3 Taksit

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031;

Bir danışmanlık firmasının dijital dünyada ihtiyacı olabilecek tüm alanları Abaküs Yazılım farkı ile one page tasarıma sahip bir web sitesinde kullanıma sunduk. Modern ve temiz bir tasarıma sahip Danışmanlık Firması Web Sitesinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz marka renginizi kullanarak bütünlük sağlayabilmek adına +1 renk ekleme seçeneği ücretsizdir.

Full mobil uyumlu Danışmanlık Web Sitesi mobil cihazlardan erişilebilir tasarıma sahiptir ve nesiller boyu kullanılabilir tasarımı ile uzun zaman markanızın yüzü olmaya adaydır. Bunun yanı sıra sınırsız resim ve slayt  danışmanlık alanında daha fazla bilgi ve deneyimi daha dinamik bir yapıda müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Değişiklikleri bir başkasına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilmeniz için Danışmanlık Firması Web Sitesi modüler özelliktedir ve bir kontrol paneli ile kullanılabilir. Web sitesi içerisinde iletişim bölüm vardır. Full SEO uyumlu Danışmanlık Firması Web Sitesi ile sektörde yapılan aramalarda arama motorlarında sizi avantajlı kılacak yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra web siteniz içerisinde kurumsal kimliğinizi, birlikte çalıştığınız uzman danışmanlık ekibini ve ekibinizin tüm yetenekleri ile verdiği hizmetleri, referanslarınızı tüm detayları ile paylaşabilirsiniz. SSL sertifikası ile korunan ve güçlü bir hosting hizmeti sağlayan Danışmanlık Firması Web Sitesi ile trafik sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz ve güvenlikli bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Danışmanlık Firması Web Sitesi - Firma Web Sitesi 031 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Hakkımızda Bölümü :
Var
Hizmetlerimiz Bölümü :
Var
Ekibimiz Bölümü :
Var
Online Randevu Formu :
Var
İletişim Formu :
Var
Modüler Yapı :
Var
Yorumlar Bölümü :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var
Uzmanlıklarımız Bölümü :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
firma web sitesi kurumsal web sitesi şirket web sitesi danışmanlık web sitesi fabrika web sitesi sigorta firması web sitesi mimarlık web sitesi inşaat firması web sitesi teknik servis web sitesi oto tamir web sitesi hizmet web sitesi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım