ArabicEnglishTurkish

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0 Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0 - ABF099

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0
Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

2990 TL3490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 1990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 3 Taksit

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi ;

Güzellik merkezinizin dijital dünyada ihtiyacı olabilecek birçok özelliği analiz ederek geliştirdiğimiz Güzellik Merkezi Web Sitelerimizi hizmetinize sunuyoruz. Güzellik merkezinizin tüm ayrıntılarını ve fiziki imkanlarını sınırsız görsel, slayt ve içerik ekleyerek, müşterilerinizin ve müşteri adaylarınızın web sitenizden hizmetleriniz hakkında görsel ve yazılı olarak bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz.

Güzellik merkeziniz ve imkânlarınız hakkındaki tüm bilgileri, verdiğiniz hizmetleri ve kullandığınız araçları, birlikte çalıştığınız uzman ekibi, resimlerinizi web sitenizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca web siteniz üzerinden online randevu da alabilirsiniz. İletişim ve konum bilgilerinizi de paylaşarak ziyaretçilerinizin sizlere daha kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Full mobil uyumlu tasarımı sayesinde web sitenize tüm ziyaretçileriniz mobil cihazları ile kolaylıka ulaşabilir ve sitenizde sorunsuzca gezinebilirler. Ayrıca içeriklerinizi yönetim paneliniz vasıtası ile kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Güzellik Merkezi Web Sitesi full SEO uyumludur. Güçlü SEO altyapısı sayesinde kolaylıkla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Sitedeki tüm özellikler modülerdir ve yönetim panelinizden kolaylıkla istediğiniz özelliği aktif veya pasif yapabilirsiniz. Tüm özellikleri görmek için teknik özellikleri ve demomuzu inceleyebilir, Abaküs Yazılım firsatlarından yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakımı Web Sitesi 0 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Hakkımızda Bölümü :
Var
Hizmetlerimiz Bölümü :
Var
Ekibimiz Bölümü :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Online Randevu Formu :
Var
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
Modüler Yapı :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var
İletişim Formu :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
kuaför web sitesi güzellik salonu web sitesi berber web sitesi kuaför seo berber seo güzellik merkezi seo güzellik merkezi web sitesi spa web sitesi kadın kuaförü web sitesi erkek kuaförü web sitesi cilt bakım uzmanı web sitesi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım