ArabicEnglishTurkish

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085 Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085 - ABF085

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085
Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

2990 TL3490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 1990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 3 Taksit

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085;

İnşaat firmanızın tüm detaylarını tek sayfada müşterileriniz ile buluşturmanız için Abaküs Yazılım olarak, İnşaat Firması Web Sitesi’ni geliştirdik. One page özelliği ile kurumsal kimliğinize dair tüm bilgileri, projelerinizin detaylı açıklamaları ve görsellerini, bu projeleri gerçekleştiren uzman ekibinizi, ekibinizin uzmanlık alanlarını tek sayfada, kullanıcıların kolayca erişebileceği web sitenizde paylaşabilirsiniz.

İnşaat Firması Web Siteniz üzerinden iletişim ve sosyal medya bilgilerinizi, konumunuzu ve hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.. Sınırsız slayt, resim, hizmet ve proje ekleyebilirsiniz. Tüm içeriklerinizi kullanışlı bir yönetim paneliniz sayesinde bir başkasına ihtiyaç duymadan güncellemeniz mümkündür. Tasarım dâhilinde kurumsal renginizi kullanmak isterseniz talep ettiğiniz rengi sitenize ücretsiz entegre etmekteyiz. Full mobil uyumlu özelliği ile içerikleriniz mobil cihazlardan da rahatça erişilebilir.

SEO uyumlu İnşaat Web Sitesi sizlere arama motorlarında öncelik verecek optimizasyonu sağlama imkânı sunar. Bunun yanı sıra SSL sertifikası ve güçlü hosting hizmeti ile, müşterileriniz ve ziyaretçileriniz sitenizde güvenle gezinebilirler. Tüm özellikleri için teknik detayları ve demomuzu inceleyebilir, uygun fiyatlı kaliteli hizmet için Abaküs Yazılım’dan hemen bugün sipariş vererek dijital dünyaya kaliteli bir giriş yapabilirsiniz.

Firma Web Sitesi - İnşaat Firması Web Sitesi 085 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Hakkımızda Bölümü :
Var
Hizmetlerimiz Bölümü :
Var
Projelerimiz Bölümü :
Var
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
Ekibimiz Bölümü :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Sık Sorulanlar Bölümü :
Var
Referanslar Bölümü :
Var
WhatsApp Modülü :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var
İletişim Formu :
Var

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
firma web sitesi kurumsal web sitesi şirket web sitesi danışmanlık web sitesi fabrika web sitesi sigorta firması web sitesi mimarlık web sitesi inşaat firması web sitesi teknik servis web sitesi oto tamir web sitesi hizmet web sitesi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım