ArabicEnglishTurkish

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi 009

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi, Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi 009 - ABF009

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi 009
Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi 009
                                       
* Kullanıma hazır renkleri yönetim panelindden tek tıkla değiştirebilirsiniz.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.
6490 TL6990 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 2990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 6 Taksit

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi

Sektöründe önde gelen firmaların bir web sitesinde nelere ihtiyacı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm özellikleri ile eksiksiz bir Kurumsal Web Sitesi hazırladık. Abaküs Yazılım olarak kurumsal prestijinizin bir web sitesi ile doğru temsil edilmesini önemsiyoruz. Bunu uygun fiyatlar ile sizinle paylaşıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi tasarımı içerisinde sınırsız görsel ve slayt ekleme özelliği ile dinamik bir anasayfa imkanı sunduk. Web sitesi içerisinde sınırsız proje sayfası açabilir ve hizmetlerinizden sınırsızca bahsedebilirsiniz. Kurumsal web sitesi içerisinde uzmanlık alanınız konusunda bilgilendirici bloglar hazırlayabilmeniz için sınırsız blog ekleme özelliği de sunduk.  Ayrıca hakkımızda, S.S.S, referanslar, insan kaynakları gibi kurumsal sayfaları da ekledik. Böylece tüm alanları web sitenizde kullanabileceksiniz. Modüler özelliği sayesinde tüm alanları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sunduğumuz 10 farklı renk seçeneği marka bütünlüğünüzü korumanızı sağlıyor. SSL sertifikasına sahip ve hosting hizmeti de alabileceğiniz Kurumsal Web Sitesi aynı zamanda full SEO ve full Mobil uyumludur. Arama motorlarında sizi üst sıralara taşırken aynı zamanda mobil cihazlarda kullanım desteği sağlar. Size de iş ortaklarınıza ve müşterilerinize bu kaliteli deneyimi sunmak kalır.

Firma Web Sitesi - Danışmanlık Web Sitesi - Kurumsal Web Sitesi 009 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
6-12 Saat
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
Kurumsal Sayfalar (+Sınırsız Kurumsal Sayfa Ekleme) :
Var
Hizmet Sayfaları (+Sınırsız Hizmet Sayfası Ekleme) :
Var
Proje Sayfaları (+Sınırsız Proje Sayfası Ekleme) :
Var
Blog Sayfası (+Sınırsız Blog Sayfası Ekleme) :
Var
Ürün Sayfası (+Sınırsız Ürün + Online Sipariş) :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Video Galeri (+Sınırsız Youtube ve Vimeo Video Ekleme) :
Var
Sık Sorulan Sorular (+Sınırsız Soru & Cevap Ekleme) :
Var
Ekibimiz Sayfası (+Sınırsız Ekip Üyesi Ekleme) :
Var
Duyuru Sayfası (+Sınırsız Duyuru Ekleme) :
Var
Referans Sayfası (+Sınırsız Referans Ekleme) :
Var
İnsan Kaynakları Sayfası (İş Müracaat Formu) :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var
İletişim Sayfası :
Var

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
firma web sitesi ucuz kurumsal web sitesi gelimiş firma web sitesi tek sayfa web sitesi danışmanlık firma web sitesi firma sitesi şirket web sitesi işletme web sitesi firma

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım