ArabicEnglishTurkish

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi 10

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi, Tüm işletmelerin kullanımı için tasarlandı.

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi 10 - ABF010

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi 10
Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi 10
                                       
* Kullanıma hazır renkleri yönetim panelindden tek tıkla değiştirebilirsiniz.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.
6490 TL6990 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 2990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 6 Taksit

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi

Güzellik merkezinizde yapılan her bir işlemi, müşterilerinizle güvenle paylaşabileceğiniz bir alan sunmak için sizlere Güzellik Merkezi Web Sitesi’ni sunduk. Abaküs Yazılım olarak bir güzellik merkezinin ihtiyacı olabilecek tüm alanları web sitesine ekledik ve bunu bir başkasının düzenlemesine ihtiyaç duymamanız ve kendi düzenlemelerinizi gerçekleştirebilmeniz için kolay bir yönetim paneli ile destekledik.

        En seveceğiniz özelliği web siteniz üzerinden kolaylıkla randevu alabiliyor olmanız. Bunun dışında sınırsız resim ve slayt ekleyebilme özelliği ile tüm işlemlerinizi web sitenizde paylaşabilirsiniz. Güzellik işlemleri hakkında müşterilerinizi bilgilendirebileceğiniz sınırsız blog alanları tasarladık. Aynı zamanda hizmetlerinizi ve ekibinizi tanıtabileceğiniz sınırsız sayfa ekleme özelliğine de sahip olabilirsiniz. Tema üzerinde değiştirebileceğiniz 10 adet renk belirledik, eğer bu renkler arasında doğru marka rengine ulaşamazsanız diye +1 renk seçeneği ekleme imkânı sunduk. SSL sertifikası olan ve hosting hizmeti alabileceğiniz Güzellik Merkezi Web Sitesi ile gönül rahatlığıyla ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca full SEO uyumlu ve full mobil uyumlu web siteniz arama motoru dostudur, mobil cihazlarda kolaylıkla kullanılabilir. Müşterilerinize markanızı profesyonelce yansıtmanın doğru yolu olarak Abaküs Yazılım ayrıcalıklarından faydalanın.

Güzellik Merkezi Web Sitesi - SPA Web Sitesi - Cilt Bakım Web Sitesi 10 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
6-12 Saat
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
Kurumsal Sayfalar (+Sınırsız Kurumsal Sayfa Ekleme) :
Var
Hizmet Sayfaları (+Sınırsız Hizmet Sayfası Ekleme) :
Var
Randevu Alma Sayfası :
Var
Blog Sayfası (+Sınırsız Blog Sayfası Ekleme) :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Video Galeri (+Sınırsız Youtube ve Vimeo Video Ekleme) :
Var
Sık Sorulan Sorular (+Sınırsız Soru & Cevap Ekleme) :
Var
Ekibimiz Sayfası (+Sınırsız Ekip Üyesi Ekleme) :
Var
Duyuru Sayfası (+Sınırsız Duyuru Ekleme) :
Var
İnsan Kaynakları Sayfası (İş Müracaat Formu) :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var
İletişim Sayfası :
Var

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

* Sitemizdeki Fiyatlara KDV dahil değildir.
güzellik merkezi web sitesi ucuz güzellik merkezi web sitesi web sitesi tek sayfa güzellik merkezi web sitesi güzellik merkezi firma web sitesi güzellik merkezi sitesi güzellik merkezi

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil. Kaynak kodları ile satışa sunduğumuz yazılımlarımız bu kuraldan muaftır.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Abaküs Yazılım
Abaküs Yazılım